Monitoring

Monitoring IP to system kamer IP podłączonych przewodem teleinformatycznym (skrętką) do switcha, który następnie podłączany jest do rejestratora IP. Wykorzystywana technologia IP (Internet Protocol) umożliwia uzyskanie wysokiej rozdzielczości (dochodzących nawet do 4K), a co za tym idzie jakości obrazu. Monitoring IP znajdzie swoje zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych, jak i halach produkcyjnych, budynkach wielorodzinnych, biurach, parkingach czy sklepach.

Monitoring IP oferuje zaawansowane możliwości, jak analityka obrazu, zapis na karcie pamięci (SD), rejestratorze z dyskiem, czy łatwą rozbudowę systemu. W systemach monitoringu IP występuje możliwość podpięcia specjalistycznych kamer IP do rejestratora IP wykorzystującą istniejącą sieć bezprzewodową (WiFi). Najczęściej do podłączenia monitoringu IP stosuje się  switche PoE (Power over Ethernet) umożliwiające zasilenie kamer IP po kablu teleinformatycznym (skrętce), a nie tak jak przy zastosowaniu zwykłego switcha, poprzez dodatkowe przewody zasilające.

Monitoring IP pozwala również na ograniczenie w ilości przewodu odpowiadającego za dźwięk. W instalacjach analogowych kamery musiały być wyposażone w dodatkowy mikrofon, który potrzebował osobnego kabla do przesyłu fonii. W zastosowaniach IP coraz częściej kamery mają  wbudowany mikrofon w kamerę, a dźwięk i obraz przesyłany jest jednym przewodem (nawet w przypadku dodatkowego zewnętrznego mikrofonu podłączonego do kamery IP).

Firma Polaris International wykonuje projekty i montaż instalacji monitoringu dla danej nieruchomości. Wraz z inwestorem ustalamy rozmieszczenie i ilość niezbędnych kamer. Wykonujemy i montujemy całą instalację wraz z montażem  masztów - w razie potrzeby. Uruchamiamy urządzenia, podłączamy do sieci LAN. Montujemy rejestratory z dyskami w celu nagrywania całodobowej obserwacji z kamer. Serwisujemy i naprawiamy wszystkie urządzenia. Odczytujemy na zlecenie zapisy z kamer.

PROMOCJA - dla Wspólnot, Spółdzielni Mieszkaniowych, TBS, Firm, Budownictwa Komunalnego, Zarządów, WAM.
Firma Polaris umożliwia zainstalowanie i zakup niezbędnych urządzeń do monitoringu za pół ceny, robocizna wtedy wyniesie tylko 1 zł . Warunkiem jest podpisanie z nami umowy na konserwację i serwis instalacji. W celu uzyskania szczegółowych  informacji  prosimy o telefon lub zapytanie mailowe. 

UWAGA !!!

FIRMA POLARIS MOŻE ZAINSTALOWAĆ GRATIS DLA WSPÓLNOTY, SPÓŁDZIELNI LUB INNYCH INSTYTUCJI - PILOTAŻOWO KAMERĘ DO OBSERWACJI DOWOLNEGO MIEJSCA W CELU WERYFIKACJI I POTWIERDZENIA KORZYŚCI WYNIKAJĄCEJ Z POSIADANIA INSTALACJI MONITORINGU.

POLARIS INTERNATIONAL
Obsługa techniczna nieruchomości
81-361 Gdynia, ul. Zgoda 8

tel. kom. : 602 716 756
tel. stacjonarny : 58 77 111 77
tel. kom. : 602 451 105 - dział sprzedaży

polaris_international@wp.pl
sprzedaz@polaris-international.pl
marketing@polaris-international.pl

NIP: 586-006-13-63

Nr konta:
38 1160 2202 0000 0002 5336 1016
Nr konta bankowego do wpłat dotyczących zakupów:
07 1440 1390 0000 0000 1533 0392

Szybki kontakt: